Spółki portfelowe

InData Software S.A.

InData Software S.A. to grupa kapitałowa działająca w obszarze IT, notowana na Giełdzie Papierem Wartościowych w Warszawie. Przedmiotem działalności jest tworzenie oprogramowania, analizy, audytu oraz usługi doradcze IT. Spółka może pochwalić się pochwalić zespołem 180+ specjalistów IT, ponad 500 zrealizowanymi projektami oraz kapitalizacją przekraczającej 150 mln PLN (10/2014)

udziały: 4,4% AerVC branża: IT, nowe technologie www.in-data.pl

Sfera Finansów S.A.

Została utworzona we wrześniu 2012 roku. Działalność spółki opiera się na stworzeniu Wirtualnego Doradcy Finansowego. Skumulowanie ofert bankowych w jednym miejscu ułatwia klientom podjęcie decyzji o skorzystaniu z danej usługi finansowej. Istnieje również opcja wyrażenia własnych opinii o danych ofertach. Zajmuje się również publikowaniem raportów oraz analiz dotyczących wiedzy o produktach bankowych.

udziały: 19% Aer VC branża: finanse www.sfera-finansow.pl

Avio 21 Sp. z o.o.

Spółka Avio 21 została powołana w październiku 2012 roku - jej głównym udziałowcem jest AerFinance Ventures Sp. z o.o., spółka zależna AerFinance SE. Spółka Avio 21 sp. z o.o. działa w obszarze branży lotniczej, świadcząc usługi w zakresie renowacji i regeneracji komponentów lotniczych.

udziały: Aer VC 49%, Aer SE 46% branża: lotnictwo www.avio21.com

Seoway Sp. z o.o.

Spółka Seoway została utworzona w kwietniu 2013 roku. Świadczy usługi w zakresie SEO oraz hostingu. Wykonuje również zlecenia dotyczące projektowania stron internetowych oraz aplikacji. Klienci mogą skorzystać również z usługi marketingu internetowego czy porad specjalistów z branży It w wybranych obszarach.

udziały: 40% Aer VC branża: IT, nowe technologie www.seoway.pl

TermFloor Sp. z o.o.

Spółka TermFloor została utworzona w listopadzie 2013 roku. Zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji energii cieplnej i elektrycznej z wykorzystaniem energii słonecznej w mikro i małych instalacjach wodno-technicznych (głównie myjnie). Głównym udziałowcem jest Aerfinance Ventures Sp. z o. o., spółka zależna Aerfinanace SE.

udziały: Aer VC 49%, Aer SE 46% branża: energia odnawialna

SmartWash Sp. z o.o.

To przedsiębiorstwo zarejestrowane w lutym 2014. Swoją ofertę kieruje do myjni samochodowych, które chcą wdrożyć technologię OZE związaną z pobieraniem energii z alternatywnych źródeł. Są to działania promujące ochronę środowiska. Firma w swojej ofercie posiada również ekologiczne środki czystości.

udziały: Aer VC 49%, Aer SE 0,1% branża: przemysł, usługi

Akcelerator Biznesu sp. z o.o.

Spółka utworzona w grudniu 2013 roku. Spółka prowadzi działalność akceleratora biznesu skierowanego do branży spożywczej. Celem działania spółki jest wsparcie dla atrakcyjnych inwestycyjne projektów z dużym potencjałem rozwoju. Głównym udziałowcem jest Aerfinance Ventures Sp. z o.o., spółka zależna Aerfinance SE.

udziały: Aer VC 48 %, Aer SE 44% branża: zdrowie www.foodstarter.pl

Zabawkomat Sp. z o.o.

Spółka utworzona w marcu 2014 roku. Podstawą jej działalności jest sprzedaż zabawki edukacyjnej w postaci misia, który zawiera nośnik danych na który można nagrywać teksty personalnie skierowane do danego dziecka: bajki, przywitania, pożegnania. Klienci mają możliwość wyboru wielu elementów zabawki według własnych upodobań.

udziały: 49,99% Aer VC branża: przemysł, usługi www.misiomat.pl

Mała Infrastruktura Energetyczna Sp. z o.o.

Została utworzona w listopadzie 2013 roku. Celem jej działalności jest świadczenie usług z zakresu doradztwa, organizacji i zarządzania procesem wrażania instalacji OZE w budynkach wielorodzinnych, biurowcach i obiektach administracji publicznej. Głównym udziałowcem spółki jest Aerfinance Ventures Sp. z o.o., spółka zależna Aerfinance SE.

udziały: Aer VC 49,99%, Aer SE 32,07% branża: energia odnawialna

Zgłoś projekt i uzyskaj wsparcie!

Gwarantujemy pełną poufność Państwa danych i zgłaszanego pomysłu.

zgłoś projekt

powrót do góry